• In English
 • Степан Полторак: Темп розвитку Збройних Сил України не повинен уповільнитися
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 квітня 2019 року о 15:14

  Темп розвитку Збройних Сил України, як і темп розвитку і становлення  58-ої бригади не повинен уповільнитися. На цьому сьогодні, 13 квітня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з військовослужбовцями 58-о окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗС України, які повернулися після  виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

  «Щоб різниця в грошовому утриманні, у 2014 році – 2 тисячі і в 2019-му – 10-12 тисяч гривень, а в районі операції Об’єднаних сил 22 тисячі гривень, була точно не останньою. Щоб нові гуртожитки і будинки були тільки початком серйозної роботи. Щоб ви отримували нову техніку і озброєння. Нам ще багато чого потрібно зробити. Нам точно не потрібно міняти курс, який обрала Україна – курс на НАТО та Європейський Союз. Занадто високу ціну ми заплатили, щоби забути наших побратимів, які віддали своє життя, захищаючи кожного з нас. Це злочин – забути кожного із тих, хто загинув. Це злочин – забути уроки 2014 року», – зазначив Міністр оборони.

  Керівник оборонного відомства звернув увагу присутніх командувачів Сухопутних військ та оперативного командування «Північ» на чітке планування і підготовку, відновлення і відпочинок особового складу.

  «Солдат героєм один не стає. Він герой, коли поруч з ним є товариші, побратими, коли за спиною його чекають вдома рідні і близькі, сім’я, діти – тоді він сильний і непереможний. Кожен офіцер, солдат після повернення з тривалого відрядження заслуговує на те, щоб відпочити, набратися сил, побути з сім’єю і повернутися в стрій», – підкреслив Степан Полторак.