• In English
 • На підготовку критичної інфраструктури до зими має витрачатися не менше 10% місцевих бюджетів, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 жовтня 2018 року о 14:41

  У 2017 році місцеві бюджети розвитку склали 192 млрд грн. У 2018 році ми очікуємо – 220 млрд грн. І при таких видатках в 2-3% на комунальні служби і регламентні роботи про жодну модернізацію житлово-комунальної сфери не може бути і мови. Скажу більше – цих коштів не вистачить і на підтримку критичної інфраструктури. Тому я звертаюся до органів місцевого самоврядування – кошти, які ми передали на місця, мають витрачатися не тільки на тротуари і дороги. Першочергово – на критичну інфраструктуру в обсязі не менше як 10%.

  На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на селекторній нараді щодо готовності регіонів до опалювального сезону.

  За інформацією заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуарда Кругляка, на підготовку до опалювального сезону органи місцевого самоврядування витратили 11,4 млрд грн, з яких близько 7 млрд грн – на дороги місцевого значення і близько 4 млрд грн – на підготовку інженерних мереж, систем водопостачання і ремонт житлового фонду.

  Також Геннадій Зубко повідомив, що технічна готовність об’єктів до підключення теплоносія – на сьогодні по Україні – 99,8%. Така готовність – по житловому фонду і по соціальних об’єктах.