• In English
 • Шепетівка, Сміла і Коцюбинське знову серед проблемних щодо запуску опалювального сезону, - Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 жовтня 2018 року о 14:50

  З 2015 року було обрано місцеве самоврядування, і міські голови приступили до виконання своїх обов’язків. Одні виконують їх чесно і порядно, надаючи якісні послуги, а інші відверто саботують. З року в рік в одних і тих же містах проблеми з початком опалювального сезону. Картина абсолютно не змінилась в Смілі, Шепетівці і Коцюбинському. На цьому на селекторній нараді щодо готовності регіонів до опалювального сезону наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Я міг ще слухати в 2015 році, коли не вистачало коштів на місцях. Можливо, не розібралися депутати і мер, питання з НАК «Нафтогаз», які виникали по отриманню номінації, тощо. Але коли третій рік поспіль в одних і тих же містах виникає питання щодо запуску опалювального сезону, в мене вже немає жодного аргументу для їх виправдання. Хочу підкреслити, відповідно до статті 30 Закону України «Про органи місцевого самоврядування», послуга з теплопостачання належить до компетенції органів місцевого самоврядування. І коли держава передає 52% зведеного бюджету на місця, дуже важливо, щоб потім не шукали вентиль для включення опалення в Києві», - наголосив Геннадій Зубко.

  Урядовець навів приклад по опаленню у Коцюбинському. «Якщо хтось знайшов піар у тому, щоб спочатку заморозити людей, а потім героїчно зірвати пломби з котельні і дати опалення 18 листопада, як це було в минулому році, то вже цього року так не вийде. Невчасний початок опалювального сезону в жовтні закінчиться викликом до прокуратури. Я переконаний, що висновки зроблять жителі цих населених пунктів, які є платниками податків і в той же час стають заручниками такої управлінської діяльності!» - підкреслив Геннадій Зубко.

  Віце-прем’єр-міністр також звернув увагу місцевих голів на проведення енергоефективних заходів у житловому секторі, які дають значний ефект як на економії теплової енергії, так і нарахуванні сум за комунальні послуги.