• In English
 • На Львівщині збудували ще один дитсадок за принципами Нового освітнього простору

  У селі Зубра Львівської області працює новозбудований, за принципами Нового освітнього простору, дитячий садок на 150 дошкільнят. Відкриття дошкільного закладу також забезпечило створення 50 нових робочих місць.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «Побудований з нуля дитсадок у селі Зубра розвінчує міф про те, що круті навчальні заклади бувають лише у місті. Тільки погляньте на ці милі дитячі меблі, яскравий фасад, кольорові стіни. У дитсадку навіть є комп’ютерний клас! Будь-яка дитина побіжить сюди з радістю. Цей дитячий заклад збудований за принципами НОП і розрахований на 150 дошкільнят. Таким і має бути сучасний дитячий садок», – зазначив він.

  До відкриття нового дитсадка тут був відсутній дошкільний навчальний заклад, при тому, що в селі проживає 145 дітей дошкільного віку, які були вимушені виховуватися дома або їздити до дитсадка в інші населені пункти.

  У новому навчальному закладі для комфорту дітлахів був облаштований енергоефективний та яскравий фасад, сучасні ігрові кімнати, спортивна та актова зала, комп’ютерний клас. Всього дитсадок розрахований на 8 дошкільних груп.

  Нагадаємо, наразі вже понад 300 шкіл та дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового освітнього простору.

  Довідково

  Новий освітній простір (НОП) створюється в навчальних закладах України за чотирма основними принципами:

  • енергоефективність
  • сучасне обладнання
  • мотивуючий простір
  • безбар‘єрність

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

  НОП – школи, в яких хочеться навчатися!