• In English
 • На Координаційній раді донорів затвердили остаточну грантову політику Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 червня 2019 року о 15:20

  Сьогоднішня Координаційна рада донорів з енергоефективності – справжній brainstorming єдиної команди міжнародних партнерів, Мінрегіону та Фонду енергоефективності, які об’єднались навколо реформи та запуску Фонду. Про це за результатами зустрічі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Деталізували грантову політику Фонду. Серед ключового – кінцевими бенефіціарами грантів є співвласники багатоквартирних будинків. Гранти надаватимуться ОСББ в обсязі: 40% вартості заходів у рамках Пакета «А» та 50% для Пакета «Б». Для перших 300 заявок ОСББ – додатковий грант у розмірі 20%. Згодом також буде можливість надавати додаткові гранти для Пакета «Б» у розмірі 20% для ОСББ, у яких принаймні половина співвласників – субсидіанти», – зазначив Геннадій Зубко.

  Він підкреслив, що програма «Перші ластівки», участь в яких беруть 15 ОСББ з різних регіонів України, виявилась успішною і дуже корисною для тестування всіх процедур Фонду. Наразі всі 15 проектів пройшли енергоаудит.

  «Підписання Угоди між Фондом ЕЕ та IFC щодо повноцінного запуску Фонду з урахуванням грантової політики заплановано на початок липня. Дякую за дуже гарну оцінку міжнародними партнерами роботи команди Мінрегіону у впровадженні реформи енергоефективності та результатів, які ми вже маємо. Щиро вдячний всім програмам за співпрацю та допомогу. Ми точно не зупиняємось і не зупинимось у реформі енергоефективності, незважаючи на політичну турбулентність»,– підкреслив Віце-прем’єр-міністр.