• In English
  • На Хмельниччині видано 62 003 витяги з нормативної грошової оцінки земель сільгосппризначення

    З початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств сформували 62 003 витяги із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення. Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Полонському (8 542), Кам’янець-Подільському (8 435) та Старосинявському (7 097) районах Хмельницької області.

    На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням он-лайн. Таким чином видано 41 415 витягів, або 67% від загальної кількості, а 20 588 (33%) – через центри надання адміністративних послуг.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.