• In English
 • На Херсонщині обговорили важливість прозорих дозвільних процедур у сфері будівництва для розвитку регіонів
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 01 серпня 2018 року о 13:28

  Прозорі дозвільні процедури в сфері будівництва є важливою складовою для розвитку регіонів України. Про це говорили під час семінару з актуальних питання регіонального розвитку, що днями проходив у Херсонській ОДА.

  У заході взяли участь керівництво Херсонської обласної державної адміністрації, представники Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області, керівники та посадові особи новостворених органів держархбудконтролю, органів місцевого самоврядування, забудовники, проектанти, архітектори.

  Під час круглого столу розглядались актуальні питання у сфері будівництва та містобудівного законодавства. Зокрема, зміни у містобудівному законодавстві, нова концепція здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, основні порушення під час прийняття рішень щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

  Учасники обговорили також проблемні питання, які виникають під час реалізації будівельних проектів у регіоні. Головний архітектор області Григорій Ходін наголосив на необхідності повної взаємодії між усіма учасниками містобудівної діяльності. На його думку, саме це є передумовою успішного виконання державної програми розвитку області.

  Крім того, присутніх було поінформовано про зміни у містобудівному законодавстві та законодавстві у сфері проектування.