• In English
 • На Донеччині реконструювали ще одну сільську школу за принципами НОП

  У рамках проекту “Новий освітній простір” у селі Іллінівка Донецької області було реконструйовано місцеву школу. Тепер 440 школярів навчаються в оновленому сучасному та цікавому шкільному просторі.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  “Звичайна сільська школа у Донецькій області, яка роками стояла сіра, неприваблива та несучасна. Завдяки проекту “Новий освітній простір” змінилася і сама будівля, і ставлення дітей до навчання. Тепер їм цікаво навчатися і хочеться приходити сюди знову. Це дійсно круто!”– зазначив він.

  Фасад будівлі зробили енергоефективним, облаштували простору яскраву їдальню, сучасні актову та спортивну зали, зал для занять хореографією.

  Кожний клас у школі обладнали інтерактивними дошками, нетбуками та іншою сучасною технікою. Є цікаві та яскраві ігрові кімнати для найменших.

  Крім цього, будівлю зробили доступною для навчання дітей з інвалідністю – є зручні пандуси, тактильні позначки на підлозі тощо.

  Лев Парцхаладзе відзначив, що зараз вже 500 шкіл і дитсадків по Україні активно впроваджують принципи Нового освітнього простору. “Понад 200 тисяч щасливих дітей зростають у зовсім інших умовах”, – підкреслив заступник Міністра.

  Довідково

  Новий освітній простір (#НОП) створюється в навчальних закладах України за 4 основними принципами:

  • енергоефективність;
  • сучасне обладнання;
  • мотивуючий простір;
  • інклюзія та безбар‘єрність.

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України и та органами місцевого самоврядування.

  НОП – школи, в яких хочеться навчатися!