• In English
  • Насильство по відношенню до дітей це загроза, якій держава має рішуче протидіяти, – Олександра Чуркіна
    Міністерство соціальної політики України, опубліковано 03 червня 2019 року о 16:33

    Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна взяла участь у Національній конференції на тему «Зупинимо насильство над дітьми», організованій Дитячим фондом ООН «ЮНІСЕФ» в Україні у співпраці з Урядом України. На конференції були присутні інші урядовці, експерти та представники громадянського суспільства.

    Загальною метою конференції є досягнення спільного розуміння складної природи насильства над дітьми та його різноманітних форм, а також серйозних наслідків для громадського здоров’я. Конференція слугує платформою для обміну досвідом та знаннями для пошуку найкращих рішень для дітей.

    «Насильство по відношенню до дітей є загрозою для будь-якої держави, і Україна не є виключенням, – наголосила Олександра Чуркіна. – Дитина, її життя, комплексний розвиток і здоров’я – це найвищі цінності держави. Отже, захистити дитину від можливих небезпек, навчити кожну дитину безпечній взаємодії з довкіллям, а також створити безпечне та дружнє для дитини середовище – це одне із провідних завдань кожної держави».