• In English
 • На Дніпропетровщині за чотири роки створили 6 тисяч нових місць у дитсадках
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 26 березня 2019 року о 10:41

  За останні чотири роки на Дніпропетровщині реконструювали та звели понад 60 дитсадків. Результат – 6 тисяч додаткових місць для дошкільнят. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Щороку в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо додаткові місця. Для цього реконструюємо вже існуючі садки, зводимо нові. Сучасні будівлі з’являються там, де вони потрібні, – у великих містах і в найвіддаленіших селах. Прагнемо, щоб всі діти виховувалися у комфортних умовах», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  У 2016 році у Слобожанському відкрили перший у країні дитсадок, зведений «з нуля» без жодної гривні з держбюджету. Заклад на 220 місць, є спортивна та музична зали, кабінет психологічного розвантаження, соляна кімната, зимовий сад, а ще – власний город.

  У Знаменівці відкрили реконструйований дитсадок на 80 дітей. Його створили у 2017 році на базі школи №1. У будівлі тепла підлога та клімат-контроль.

  У 2018 році у Підгородному відкрили унікальний для України дитсадок у формі стільників. Дніпропетровська ОДА звела його за рік. Заклад облицьований різнокольоровою фіброплиткою. Є буфет, їдальня, ігрові та хореографічна зала. Родзинка – внутрішнє подвір’я з підігрівом.

  Найкращий в Україні дитсадок, зведений у скандинавському стилі, відчинив двері в Обухівці. Він також має оригінальну архітектуру, сучасний дизайн та все необхідне для всебічного розвитку малечі.

  Нині в області зводять «з нуля» дитсадки в Кам’янському, Іларіоновому, Старих Кодаках та Покрові.