• In English
 • На Дніпропетровщині капітально ремонтують 14,5 км траси Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 04 серпня 2020 року о 11:52

  На Дніпропетровщині у розпалі ремонт дороги національного значення, яка сполучає Дніпропетровську та Миколаївську області. Нині роботи тривають на ділянці у понад 14,5 км від Кривого Рогу до межі з Миколаївщиною. Об’єкт входить до загальнодержавного проекту «Велике будівництво». Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

   «Наша ціль на цей рік – привести до ладу понад 100 км автошляхів місцевого значення. Крім цього, у регіоні ремонтуються магістралі національного значення, – зазначив очільник регіону Олександр Бондаренко. – За програмою Президента України «Велике будівництво» оновлюють ділянку траси Н-11».

  Дорожники одночасно працюють на різних ділянках дороги. Вони знімають старе покриття та улаштовують вирівнювальний шар із чорного щебеню та асфальтобетону. А ще проріджують чагарники на узбіччях аби розширити проїжджу частину.

  Рух в місцях проведення робіт здійснюється в реверсному режимі. Водіїв просять буди уважними – дотримуватись швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.