• In English
 • На будівництві соціальних об’єктів Київщини впроваджують енергоефективні технології
  Державна архівна служба України, опубліковано 07 лютого 2018 року о 15:53

  Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області прийнято в експлуатацію «Пасивний будинок» в с. Боденьки Вишгородського району. Це одноповерхова будівля, де розмістився фельдшерський пункт із службовим житлом.

  Новий заклад первинної медико-санітарної допомоги на Київщині відповідає загальновизнаному стандарту сучасного енергоефективного будівництва, що має назву «пасивний будинок». Його переваги – це економне використання енергії для опалення або охолодження приміщень, створення комфортних умов проживання, мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище.

  Замовником будівництва є департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації. Загальна площа об’єкта соціальної інфраструктури складає 150 м².

  Для якісного обслуговування відвідувачів та результативної роботи персоналу в фельдшерському пункті є всі необхідні приміщення: хол-чекальня, кабінет фельдшера, оглядова, маніпуляційна, стерилізаційна, санітарні вузли. Медичне обладнання закладу також відповідає необхідним вимогам.