• In English
 • На 2019 рік в бюджеті Мінмолодьспорту передбачено 600 млн грн субвенцій на розвиток спортивної інфраструктури
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 листопада 2018 року о 11:16

  В бюджеті Мінмолодьспорту на наступний рік передбачено 600 млн грн субвенцій регіонам для ремонту, реконструкції та будівництва спортивних об’єктів.

  Зокрема:

  • 200 млн грн - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових, будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту та завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції палаців спорту;
  • 200 млн грн - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту;
  • 200 млн грн - субвенція з державного бюджету бюджетам міст обласного значення - обласним центрам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних басейнів та районним бюджетам на реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних басейнів.

  "Починаючи з 2015-2016 років, за сприяння Мінмолодьспорту, державою було інвестовано більше 1 мрлрд грн для відновлення та розбудови спортивної інфраструктури на місцях. Враховуючи субвенції, заплановані на 2019 рік, обсяг державної підтримки на будівництво спортивної України перевищить 2 млрд грн. Дякую Уряду, Верховній Раді, народним депутатам та спортивній спільноті за роботу та підтримку. Це наші з вами інвестиції в успішне спортивне майбутнє країни, фізичну активність та здоров'я майбутніх поколінь", - наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.