• In English
 • Вінницькі аудитори з початку року відшкодували втрати на суму понад 22,5 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 26 листопада 2018 року о 11:08

  За десять місяців поточного року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 28 млн грн та фактів неефективних управлінських дій, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів у розмірі 137,5 млн грн.

  Завдяки здійсненій аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму понад 22,5 млн грн.

  Крім того, проведеними 9 державними фінансовими аудитами виявлено факти неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 163,2 млн грн.

  До установ, підприємств та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 57 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань на більш як 150 тис. грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 82 управлінські рішення.

  Правоохоронним органам передано матеріали 37 заходів державного фінансового контролю, за результатами яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За допущені фінансові порушення 54 посадових осіб притягнуто до матеріальної відповідальності, ще 35 – до дисциплінарної, у тому числі 7 осіб звільнено із посад.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 14,7 млн грн.