• In English
 • МЗС: Стартувала міжнародна кампанія про окупацію Криму CRIME(A)
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 26 лютого 2021 року о 14:33

  У День спротиву російській окупації Криму та Севастополя стартувала міжнародна громадська ініціатива “CRIME(A)”. Громадські організації об’єдналися, щоб привернути увагу людей у всьому світі до злочинів Росії в окупованому Криму.

  Громадські організації опублікували Маніфест “Про злочини Росії в Криму” і закликають кожного долучатися до нього.

  “Допоки з українського півострова не піде останній російський солдат, світова спільнота має розуміти: окупація Криму - це злочин Росії. Злочин, про який не можна мовчати та який не може залишитися безкарним”, - йдеться у маніфесті ініціативи.

  Долучитись до ініціативи можуть люди, організації та компанії по всьому світу.

  Зробити це дуже легко:

  1. підтримати Маніфест “Про злочини Росії в Криму” на сайті проекту https://crimea.support/;

  2. поширити інформацію про ініціативу CRIME(A) в соціальних мережах з #CRIME_A;

  3. опублікувати в соціальних мережах зображення зі своїм іменем, назвою організації чи компанії без букв “А”, щоб привернути увагу до кампанії CRIME(A).

  Ініціатива має залучити не лише українців, а й іноземців. Тому інформація на сайті доступна як українською, так і англійською мовами. Ініціативу підтримало Міністерство закордонних справ та закордонні дипломатичні установи України по всьому світу.

  “Українські дипломати щоденно тримають Крим у фокусі міжнародної уваги. Тому ми без вагань долучилися до цієї важливої ініціативи. На моє переконання, вона дозволить розповісти світові про злочини Росії у новий, нестандартний, але доступний спосіб. Причому не лише дипломатам та урядам, а так, щоб це обговорювали громадяни інших країн. Це важливо, бо злочинні дії Росії становлять загрозу не лише для нас, а і для інших держав та їхніх громадян”, - заявив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

  Детальніше – на сайті МЗС