• In English
 • Ми маємо забезпечити кожному ветерану можливість самореалізації, – Оксана Жолнович
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 24 серпня 2022 року о 19:01

  Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович взяла участь у традиційному форумі «Захисники. Перекличка», який відбувся в межах V Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна».

  Президент України Володимир Зеленський у своєму виступі наголосив, що держава має зробити ветеранську політику пріоритетом своєї діяльності, адже повага до наших захисників має відчуватися на всіх рівнях суспільного життя, та окреслив складові, які мають лягти в основу державної політики.

  Оксана Жолнович у виступі підкреслила, що «ми маємо забезпечити кожному ветерану можливість самореалізації, інтеграції у суспільне життя».

  Міністр зазначила, що у фокусі роботи команди Мінсоцполітики у цьому контексті є два важливих напрями – розвиток реабілітаційних програм для колишніх захисників України та розвиток соціальних послуг для допомоги ветеранам та їх сім’ям у вирішенні складних питань.

  «В соціальній політиці ми маємо подбати про підтримку, опіку і розуміння ветеранів. Кожна людина повинна отримати такий комплекс допомоги, щоб завтра вона почувала себе впевнено», – сказала Оксана Жолнович.