• In English
 • МТОТ: Військовополоненим морякам буде виплачено по 100 тис. грн

  5 грудня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання підтримки осіб, яких було незаконно затримано в результаті акту збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 25 листопада 2018 року в районі Керченської протоки».

  За ініціативи Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України для підтримки українських моряків, що незаконно утримуються у в’язницях РФ, Урядом прийнято рішення про виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 100 000 гривень для кожного з цих осіб. 

  «У відповідь на зухвалий випадок збройної агресії Росії та взяття в полон наших військових моряків МТОТ оперативно розроблено проект постанови, що дозволяє всім 24 військовополоненим отримати одноразову державну допомогу у розмірі по 100 тис. гривень. Наш проект підтримано сьогодні на засіданні Уряду, і далі Міністерство має отримати від Міноборони персональні дані військовополонених моряків для ідентифікації їх та їхніх родичів чи представників. І після отримання від них відповідних заяв та документів МТОТ буде здійснено виплати», – повідомив Міністр Вадим Черниш.

  Для отримання допомоги необхідно звернутися до МТОТ із відповідною заявою та надати копії необхідних документів.

  За детальною інформацією необхідно звертатись до працівників Відділу з питань осіб, позбавлених особистої свободи МТОТ, які надають консультації за телефоном 044 536 92 47 або електронною поштою: vpos@mtot.gov.ua.