• In English
 • «Мрій та Досягай»: 80 українок здобули знання та отримали 1 000 доларів на розвиток власної справи
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 07 грудня 2023 року о 13:15

  80 українок-переселенок здобули знання, необхідні для відкриття або перезапуску онлайн-бізнесу, а також ваучери на розвиток власної справи в розмірі 1 000 доларів. 

  Через повномасштабну війну багато жінок були змушені покинути свої домівки та залишилися без джерела доходу. Щоб підтримати їх, було створено жіночу інтенсивну освітню онлайн-академію «Мрій та Досягай», завдяки якій вони здобули знання щодо цифрових технологій, що допоможе розпочати або розвинути власний бізнес.

  «Вплив повномасштабного вторгнення на бізнес відчули 95% українських підприємиць. Українки вкотре довели, що вони є сильними особистостями, які підтримують країну попри складні обставини. Наша мета — підтримати їх та допомогти розвинути цифрові навички для того, щоб утілити бізнес-задуми та посилити економічні показники країни», — підкреслила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  З понад 1 300 заявок було відібрано 80 амбітних жінок віком від 25 до 52 років, які перебували в Україні та Польщі. Навчальна програма передбачала 11 насичених модулів та менторську підтримку від понад 20 експертів. Учасниці здобули глибокі знання щодо процесу побудови онлайн-бізнесу, розвитку бренду, пошуку аудиторії, нових клієнтів та ринків, розробки маркетингової та бізнес-стратегій, просування тощо.

  «Перед українськими жінками завжди стояло багато викликів, а війна збільшила їх у рази. Кожна учасниця нашої програми – це справжня героїня та взірець для наслідування. Якими б складними не були обставини, вони не опустили руки, а шукають можливості, готові розвиватися та опановувати нове. Дуже радію й надихаюся їхніми успіхами», — зазначила співзасновниця Impact Force Ніна Левчук.

  Окрім цього, відеолекції залишаються доступними для всіх охочих на порталі Дія.Бізнес. Наразі відкрите навчання пройшли вже понад 3 000 українок.

  «Відбудова та підтримання інклюзивного економічного зростання буде основним пріоритетом для швидкого відновлення та післявоєнної України, а справедливе залучення жінок до цих зусиль визначатиме здатність країни до відбудови та відновлення. Забезпечення можливостей для отримання доходів і відновлення засобів до існування жінок та очолюваної жінками місцевої економіки стане ще одним важливим чинником запобігання подальшому переміщенню та ескалації напруженості», — підкреслює Сабін Фрейзер Гюнеш, Представниця ООН Жінки в Україні.

  У наступному році очікується масштабування онлайн-академії «Мрій та Досягай» та новий набір учасниць.

  Довідково

  Програма «Мрій та Досягай» здійснюється Impact Force в партнерстві з ООН Жінки за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та за фінансової підтримки Уряду Японії та Уряду Австрії. Інформаційними партнерами виступають Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національний проект Дія.Бізнес.