• In English
 • Державний секретар Кабінету Міністрів Олександр Ярема долучився до дискусії про міжсекторальне партнерство під час Форуму розвитку громадянського суспільства
  опубліковано 07 грудня 2023 року о 12:50

  5 грудня 2023 року в межах 12-го Форуму розвитку громадянського суспільства “Що дасть нам силу” відбулася панельна дискусія “Один у полі не воїн: як ми можемо виграти, взаємно посилюючи один одного?”,  присвячена актуальним питанням партнерства держави, бізнесу та громадського сектору.

  До обговорення долучився Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, який підкреслив, що міжсекторальна співпраця сьогодні важлива, як ніколи раніше. Коли зусилля різних секторів – державного, громадського, приватного – доповнюють одне одного, суспільство отримує набагато сильніший і корисніший результат для вирішення проблемних питань та загальної стійкості держави. Саме тому одним зі стратегічних напрямів Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2021–2026 роки є створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці. 

  Серед прикладів партнерства між різними секторами Олександр Ярема навів також Ініціативу “Партнерство “Відкритий Уряд”. План заходів із впровадження Ініціативи розробляється у партнерстві з громадським сектором, а до його реалізації можуть долучитися усі заінтересовані інститути громадянського суспільства.

  Державний секретар Кабінету Міністрів також підкреслив важливість популяризації кращих практик міжсекторальної співпраці. Це дає можливість більшій кількості органів державної влади та місцевого самоврядування дізнатися про них та застосовувати у своїй щоденній роботі. Саме для цього вже декілька років проводиться щорічний конкурс кращих практик міжсекторального партнерства, до організації якого долучається Секретаріат Кабінету Міністрів, Міністерство культури та інформаційної політики та громадські організації-партнери з проєкту  “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”.