• In English
 • МОЗ: Розвиток неонатологічної служби - у трьох медзакладах створили тренінгові центри
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 21 березня 2019 року о 17:15

  У рамках співпраці МОЗ України та Фундації медичної допомоги дітям США (Children’s Medical Care Foundation) у Києві, Житомирі й Харкові запрацюють тренінгові центри та почнеться впровадження концепції розвитку неонатологічної служби.

  Тренінгові центри запрацюють на базі таких закладів:

  • Перинатальний центр м. Києва
  • Обласна комунальна установа “Житомирський обласний перинатальний центр” Житомирської обласної ради
  • Комунальне некомерційне підприємство “Харківський регіональний перинатальний центр”

  Заклади відбирала команда експертів з Фундації медичної допомоги дітям на основі аналізу неонатологічної служби усіх областей України, в яких виходжуються передчасно народжені діти.

  У цих тренінгових центрах міжнародні експерти навчатимуть лікарів-неонатологів, дитячих анестезіологів та медичних сестер. Перший тренінг відбудеться 12-14 квітня 2019 року на базі “Харківського регіонального перинатального центру”. Наступні тренінги проведуть у Перинатальному центрі м. Києва та Житомирському перинатальному центрі.

  Крім того, у відібраних закладах за підтримки Фундації буде розроблятись та впроваджуватись концепція розвитку неонатологічної служби.

  Нагадаємо, що МОЗ України 25 вересня 2017 року підписало Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю з Фундацією медичної допомоги дітям (Children’s Medical Care Foundation), метою якого є підвищення рівня надання неонатологічної допомоги в Україні. Children’s Medical Care Foundation - благодійний фонд, який займається вдосконаленням освіти лікарів дитячих спеціальностей в найкращих клініках світу.