• In English
 • У Києві відбулась зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції з Координатором проектів ОБСЄ
  Міністерство оборони України, опубліковано 21 березня 2019 року о 17:11

   

  Сьогодні, 21 березня, у Києві, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко провів робочу зустріч з Координатором ОБСЄ в Україні Послом Генріком Вілладсеном.

  В ході зустрічі обговорювалися питання протимінної діяльності, гендерної політики, демократичного цивільного контролю.

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції наголосив, що внаслідок збройної агресії Російської Федерації значні території Донецької та Луганської областей забруднені вибухонебезпечними предметами, в тому числі й мінами. Це є серйозним ризиком для життя людей та перешкодою для соціально-економічного розвитку.

  Під час зустрічі Анатолій Петренко від імені глави вітчизняного оборонного відомства подякував Координатору проектів ОБСЄ в Україні за надану матеріально-технічну допомогу в рамках проекту «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності».

  У рамках Проекту «Посилення демократичного контролю над Збройними Силами України», Координатором проектів ОБСЄ в Україні постійно надається допомога Міністерству оборони України по вивченню та впровадженню кращих міжнародних практик у сфері громадського та парламентського контролю за сектором безпеки, поваги органів безпеки до прав людини, що є важливою складовою розбудови демократичної та стабільної України.

  Також в ході зустрічі було обговорено планування подальшої співпраці в рамках спільних проектів «Розвиток потенціалу України з протимінної діяльності» та «Посилення демократичного контролю над Збройними Силами України».