• In English
 • МОЗ про досягнення у сфері охорони здоров’я в регіонах
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 22 грудня 2017 року о 12:13

  Кабінет психоемоційної розгрузки для учасників АТО відкрили на Тернопільщині, на Чернігівщині придбали житло для лікарів, а в Черкаській та Запорізькій областях оновили автопарк «швидкої». Більше новин з регіонів - читайте далі.

  На Одещині відкрили Центр нефрології та діалізу

  В Одеській області запрацював сучасний центр допомоги хворим на ниркову недостатність. Протягом року тут зможуть провести 37 тисяч процедур гемодіалізу – очищення крові, що дозволяє продовжити життя хворих на хронічну та гостру ниркову недостатність.

  Планується поетапно відкрити 3 відділення: нефрології дитяче, відділення гемодіалізу для проведення терапії, перитонеального діалізу. Окремо увага приділятиметься діагностиці захворювання.

  Обладнання центру – приклад соціально-відповідального партнерства між бізнесом та державою.

  Детальніше: https://goo.gl/pPxYG1

  У Вінниці придбали ендоскопічне обладнання для обласної дитячої лікарні

  Вінницькій обласній дитячій лікарні передали сучасне ендоскопічне обладнання, яке дозволить вчасно і точно встановлювати діагнози маленьким пацієнтам. Це дороговартісні колоноскоп та бронхоскоп японського виробництва.

  Детальніше: https://goo.gl/Sucqtv

  У Яворівському районі на Львівщині провели Школу здоров’я

  В амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с.Чернилява Яворівського району Львівської області відбулася «Школа Здоров’я».

  Фахівці прочитали лекцію «Чи варто боятись онкології? Боротись! Не можна здаватись!», провели профілактичні бесіди та консультації із мешканцями району.

  Детальніше: https://goo.gl/MdVbd7

  Кабінет психоемоційної розгрузки для учасників АТО відкрили на Тернопільщині

  Кабінет, який відкрили у Заліщицькому обласному комунальному госпіталі інвалідів війни та реабілітованих на Тернопільщині, допомагатиме ветеранам знизити рівень нервово-психічної напруженості, швидше відновити витрачену нервову енергію. Для кожного воїна підбиратимуть відповідну, індивідуальну методику.

  Кабінет облаштували за кошти обласного бюджету з допомогою благодійних організацій.

  Детальніше: https://goo.gl/9y5c8s

  На Чернігівщині придбали житло лікарям

  Ключі від оселі отримало молоде подружжя хірургів. Напередодні в Ічнянському районі Чернігівської області прийняли Програму забезпечення житлом медичних працівників КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД» та КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» на 2017-2021 роки. Для реалізації Програми з районного бюджету в поточному році виділено 420 тис. грн на придбання будинку лікарям.

  Детальніше: https://goo.gl/ERgqRt

  У Черкаській та Запорізькій області оновили автопарк швидких

  Автопарк Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився вісьмома новими автомобілями. Нові автомобілі оснащені всім необхідним: від дефібриляторів до кардіографів.

  Наступного року тут планують будівництво централізованої диспетчерської.

  Авто придбали завдяки співфінансуванням з обласного та місцевих бюджетів, а також спонсорській допомозі.

  Детальніше: https://goo.gl/117c92

  У Запорізькій області вже відкрили цього року обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Загалом у 2017 році там придбано 22 автомобілі. З них 19 повнопривідних швидких і два автомобілі Mercedes класу «С» для санавіації.

  Про придбання авто подбала обласна влада.

  Детальніше: https://goo.gl/EAgUhS

  На Волині відкрили лікувально-діагностичний центр

  На базі Волинської обласної клінічної лікарні відкрили другу чергу лікувально-діагностичного центру. До нього входять офтальмологічний центр, центр ультразвукової діагностики, ендоскопічний та неврологічний центр, відділення інтервенційної радіології. У Центрі 19 лікувально-діагностичних кабінетів, 2 рентгеноопераційних блока та відділення інтервенційної радіології та селективної хіміотерапії на 10 ліжок.

  Центр оснащений сучасною апаратурою європейського рівня.

  Відкрито відділення добового моніторування електрокардіограми та артеріального тиску, в якому можна одночасно обстежувати 12 пацієнтів.

  Третю чергу цього центру планують відкрити в І півріччя 2018 р.

  Детальніше: https://goo.gl/qbkTxB

  На Харківщині відремонтували поліклінічне відділення

  У Дергачівській районній лікарні на Харківщині утеплили фасад, відремонтували покрівлю та кабінети, а також закупили нове обладнання: УЗІ експерт-класу, три рентгенівські установки та новий цифровий флюорограф. Відкрили оновлений флюорографічний кабінет, у якому провели капремонт та встановили сучасний цифровий апарат.

  У поліклінічному відділенні Дергачівської ЦРЛ за рік приймають понад 45 тисяч пацієнтів. Тут працюють 56 лікарів, а допомогу надають за 27 спеціальностями.

  Облаштування лікарні було проведено за кошти обласного бюджету.

  Детальніше: https://goo.gl/2S3Bj9

  На Житомирщині облаштували амбулаторію

  В Ємільчинському районі Житомирської області відкрили Рихальську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини: денний стаціонар, фізіотерапевтичний, стоматологічний, гінекологічний кабінети та кабінети сімейного лікаря і патронажної сестри. Колектив амбулаторії - 8 працівників, хоча поки бракує сімейного лікаря.

  За кошти обласного бюджету зроблено ремонт приміщення. За кошти районного бюджету та інших джерел закуплено необхідне обладнання.

  Детальніше: https://goo.gl/6Wy8r5.