• In English
 • Моніторинг ключових показників ввезення та обліку гуманітарної допомоги: презентовано новий дашборд, - Мінсоцполітики
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 12 січня 2024 року о 12:04

  У рамках роботи Автоматизованої системи реєстрації та обліку гуманітарної допомоги презентовано новий аналітичний інструмент – дашборд “Гуманітарна допомога”. Створенням дашборду займалось Державне підприємство “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики”.

  За посиланням https://www.ioc.gov.ua/analyticsHumanAid/ можна швидко та зручно подивитись інформацію про використання Автоматизованої системи, зокрема:

  • кількість зареєстрованих гуманітарних вантажів;
  • кількість зареєстрованих декларацій;
  • кількість зареєстрованих отримувачів гуманітарної допомоги.

  За допомогою дашборду можна слідкувати як за кількісними показниками, так і проводити аналіз ефективності використання нової системи за певний термін.

  Нагадаємо, Автоматизована система реєстрації та обліку гуманітарної допомоги почала діяти 1 грудня минулого року. Ключова мета системи – забезпечити прозорий механізм ввезення та розподілу гуманітарної допомоги. За цей час у системі було зареєстровано 4 678 гуманітарних вантажів, подано 2 510 декларацій та зареєстровано 5 747 отримувачів. Останній показник свідчить про збільшення Реєстру отримувачів фактично втричі завдяки онлайн реєстрації. Раніше рішення про внесення в Реєстр могла ухвалювати лише Робоча група при Мінсоцполітики, тепер процедура повністю автоматизована та відбувається у кілька хвилин.