• In English
  • МОН щодо змін у порядку та умовах надання субвенції на придбання шкільних автобусів
    Міністерство освіти і науки України, опубліковано 15 вересня 2023 року о 13:50

    28 квітня 2023 року постановою Уряду було затверджено надання субвенції на придбання шкільних автобусів та облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти.

    Нині внесено зміни до Порядку та умов надання цієї субвенції. Для придбання автобусів пріоритетними є школи, де навчаються в очному або змішаному форматах. Насамперед — щоб ті учні, які відвідують школу фізично, змогли безпечно й без бар’єрів діставатися до закладів освіти та продовжувати навчання. Так, шкільні автобуси не закуповуватимуть для закладів загальної середньої освіти, що розташовані на території проведення бойових дій, тимчасово окупованих територіях, або ж у яких освітній процес провадиться виключно онлайн.

    Організація підвезення учнів і вчителів створює рівні можливості доступу до навчання для всіх. Зараз важливо забезпечити раціональний розподіл ресурсів і оптимізувати його. Це рішення дасть змогу поновити парк шкільних автобусів, частина якого була втрачена внаслідок повномасштабного вторгнення або передана у користування ЗСУ.