• In English
 • Модернізуємо ЦНАПи: 2 оновлені Дія.Центри запрацювали на Київщині та Волині
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 08 квітня 2024 року о 10:19

  Розширюємо мережу модернізованих ЦНАПів, щоб кожен громадянин міг отримувати адмінпослуги у своєму населеному пункті, а не витрачав час на походи по різних держустановах чи поїздки до сусідньої громади. Тому оновлюємо ЦНАПи, де за один візит можна розв’язати одразу кілька запитів.


  Дія.Центр у Тетієві

  Сучасний оновлений Дія.Центр відкрився у місті Тетіїв на Київщині. Відтепер понад 30 тис. мешканців громади зможуть отримувати більше 278 адміністративних послуг в затишному просторі. Тут можна оформити паспорт, пенсійні послуги та сервіси ДРАЦС. Є дитячий куточок і зручна зона очікування та самообслуговування.


  Дія.Центр у Нововолинську

  Зручний та інклюзивний Дія.Центр запрацював у місті Нововолинськ. Він доступний для людей з інвалідністю, облаштований пандусами та можливістю надання послуг людям із порушеннями слуху перекладачем жестової мови. Тут 49 тис. місцевих жителів можуть отримати 327 адмінпослуг. Є спеціальне місце для розвитку цифрових навичок на порталі Дія. Крім базових сервісів, також тут надають послуги для ветеранів, пенсіонерів та представників бізнесу.


  Дізнавайтеся, чи є Дія.Центр у вашому населеному пункті, графік його роботи та актуальні контакти.


  Цифровізуємо ЦНАПи, щоб у кожному куточку країни ви отримували адмінпослуги швидко та з комфортом. Все за один візит без біганини між установами.