• In English
 • МКМС: Оновлена Рада з питань розвитку Мистецького арсеналу провела перше засідання
  Міністерство культури, молоді та спорту України, опубліковано 28 січня 2020 року о 16:48

  27 січня відбулось перше засідання нового складу Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

  Дирекція Мистецького арсеналу ознайомила присутніх з попередніми рішеннями Ради, процесом оновлення стратегії та планами на 2020 рік.

  Голова Ради, Міністр культури молоді та спорту Володимир Бородянський зазначив: «Для того, щоб зробити Мистецький арсенал справжнім об’єктом національного значення, нам треба забезпечити йому сталий розвиток. Зрозуміти, яких ресурсів потребує ця інституція, які б забезпечили їй цю сталість. Нині ж питання полягає в тому, що Мистецькому арсеналу бракує фінансування навіть на існування, про розвиток не йдеться. І це головна проблема».

  Володимир Бородянський висловив намір обговорити питання фінансування Мистецького арсеналу з Міністерством фінансів, а також порушити це питання на найближчому засіданні Уряду.

  Рада розвитку Мистецького арсеналу аналізує потреби суспільства у сфері культури та готує пропозиції Президенту України про розвиток інституції, як сучасного культурно-просвітницького центру України.