• In English
  • МКІП: Нідерланди збільшать фінансову підтримку українським митцям

    9 грудня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Йеннесом де Молом та координатором з питань відбудови України з МЗС Нідерландів Робертом Кварлесом ван Уффордом.

    Нідерланди збільшать фінансову підтримку від DutchCulture українським митцям та організаціям сфери культури. Під час зустрічі також йшлося про підтримку та організацію навчальних візитів для обміну досвідом та підвищення кваліфікації для українських митців. Крім того, Нідерланди – приклад в частині збереження культурної спадщини, досвід якої Україна хоче дослідити та запозичити.

    Сторони обговорили потреби українських культурних інституцій, аби пережити зиму, а також про їх відбудову в постраждалих від війни та деокупованих регіонах, про посилення культурного співробітництва між країнами – культурні обміни, виставки, вистави, кооперації між інституціями, гранти, книговидання. Йшлося також про конкретні місця, де українські культурні проекти можуть стати на заміну російських.