• In English
 • Міжнародна спільнота привітала Олексія Гончарука з обранням на посаду Прем’єр-міністра України
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 серпня 2019 року о 17:15

  Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер привітав із призначенням Прем’єр-міністра та новий Уряд України, висловивши підтримку у просуванні реформ та прагненні до відновлення територіальної цілісності країни.

  «Вітаю Прем’єр-міністра Гончарука та Міністра закордонних справ Пристайка, а також весь склад Уряду України! США стоять пліч-о-пліч з новим Урядом у завданні просування реформ і прагненні миру та відновлення територіальної цілісності України», - написав Курт Волкер на своїй сторінці в Twitter.

  Привітання та очікування на плідну співпрацю «на благо людей Ізраїлю та України» надійшли також від Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні Джоеля Ліона.

  Його колега з Вірменії Тігран Сейранян, Надзвичайний і Повноважний Посол Вірменії в Україні, привітав українців з новим Урядом та висловив впевненість, що спільними зусиллями країни «нададуть нового імпульсу відносинам».

  Зі швидким призначенням Уряду Президента України Володимира Зеленського привітав також Президент Франції Еммануель Макрон.

  Міжнародна спільнота привітала Олексія Гончарука з обранням на посаду Прем’єр-міністра України