• In English
 • Між оборонними відомствами України та Норвегії підписано Протокол щодо розробки та реалізації проекту зі зміцнення доброчесності та професіоналізму
  Міністерство оборони України, опубліковано 13 листопада 2019 року о 10:01

  12 листопада, за підсумками двосторонньої зустрічі, державні секретарі Міністерств оборони України та Королівства Норвегія підписали Протокол про наміри щодо розробки та реалізації проекту зі зміцнення доброчесності та професіоналізму в Міноборони України, що спрямований на подальше посилення спроможностей в системі запобігання корупції, закупівель та управління персоналом.

  «Ми бажаємо і надалі розвивати наше двостороннє співробітництво. Наші наміри – розробка та реалізація проекту, спрямованого на зміцнення доброчесності та підвищення професіоналізму в системі запобігання корупції, закупівель та управління персоналом Міністерства оборони України. Тривалість проекту – 3 роки. Для практичної реалізації співпраці буде розроблено детальний план заходів з термінами та відповідальними за їх реалізацію виконавцями», – зазначив держсекретар Міноборони України Олександр Дублян. 

  Він також додав, що співпраця оборонних відомств двох країн – це запорука успіху в покращенні доброчесності та викорінення такого явища, як корупція в системі Міноборони.

  У свою чергу державний секретар Міністерства оборони Королівства Норвегія пані Туне Скуген висловила вдячність українській стороні за співпрацю оборонних відомств та запевнила у підтримці України в сучасних безпекових умовах.

  «Норвегія повністю підтримує суверенітет та територіальну цілісність України,  а також засуджує порушення РФ норм міжнародного права, - наголосила пані Туне Скуген. – Ми співпрацюватимемо разом протягом наступних кількох років за дуже важливими напрямками, такими як боротьба з корупцією та зміцнення доброчесності в оборонному відомстві. Це також включає в себе сферу закупівель, щоб зробити їх більш прозорими».

  Також держсекретар зазначила, що Норвегія повністю підтримує пріоритети України щодо протидії корупції, подальшій євроатлантичній інтеграції та продовженні впровадження реформ.