• In English
 • Між міністерствами оборони України та Естонії підписано Декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері територіальної оборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 26 листопада 2019 року о 20:43

  У рамках візиту Міністра оборони України до Естонської Республіки сьогодні, 26 листопада, у Таллінні відбулася зустріч Андрія Загороднюка з Міністром оборони Естонії Юрі Луйком.

  Сторони обговорили актуальні напрями співпраці між оборонними відомствами обох країн та окреслили подальші кроки співпраці.

  За результатами зустрічі було підписано Декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері територіальної оборони.

  Предметом документа визначено співпрацю у напрямку розробки концепції територіальної оборони України та практичної імплементації пілотного проекту в цій сфері у визначених територіально-адміністративних одиницях (областях) України.

  Розробку проекту концепції територіальної оборони України планується здійснити з урахуванням досвіду утворення та функціонування Естонської Спілки Оборони і добровольчої національної оборонної організації Естонської Республіки.

  Між міністерствами оборони України та Естонії підписано Декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері територіальної оборони