• In English
  • Місія США щодо оцінювання системи державного контролю за здоров’ям завершила свою роботу в Україні

    5 жовтня 2018 року в Україні завершила роботу місія США, яка працювала в Україні з 1 жовтня та проводила оцінку системи державного контролю за здоров’ям птиці.

    Під час візиту представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Держпродспоживслужби та її територіальних органів, системою державних лабораторій та лікарень ветеринарної медицини, ДНДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, прикордонних інспекційних пунктів, державною програмою спостереження за грипом птиці, діяльністю домашніх подвірних господарств. Особлива увага була приділена організації ветеринарного нагляду на місцях на рівні приватних господарств та птахофабрик, питанням документального супроводу при переміщенню птиці, вакцинації птиці.

    Під час роботи в Україні колеги з США побували в Одеській, Львівській, Черкаській та Київській областях. Зокрема, представники місії відвідали Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, прикордонний інспекційний пост та подвірні господарства, птахофабрику та інші об’єкти.

    За результатами місії буде складено офіційний звіт про результати визнання української системи державного контролю за здоров’ям птиці.