• In English
 • МІП презентувало комунікаційну кампанію «Твоя професія - твій вибір»
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 24 квітня 2019 року о 12:08

  23 квітня 2019 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, присвячена презентації комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики «Твоя професія - твій вибір».

  Кампанія складається з п’яти відеороликів, які будуть запропоновані для демонстрації у якості соціальної реклами на телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет.

  Під час презентації буде представлено серію відеороликів про гендерну рівність, впровадження рівності в оплаті праці та протидію стереотипам у професійній діяльності. Серія відеороликів відзнята на підтримку Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

  «Розвиток українського суспільства в останні 5 років абсолютно яскраво демонструє, що в жінок надзвичайно потужний потенціал, який багато років був недооцінений. І напевно в пострадянському просторі Україна є одним з країн-лідерів, яка демонструє, що залучення жінок до активних соціально-політичних, економічних, культурних та мистецьких процесів є правильним та логічним кроком, який, зрештою, призводить до потужних трансформацій і більш гармонійного та збалансованого суспільства», - зазначила під час заходу перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

  Вона підкреслила, що просування теми гендерної рівності є одним з пріоритетів у роботі МІП.

  Участь у презентації також взяли Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, народний депутат, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Ірина Суслова та автори соціальних роликів - Антон Комяхов та Олексій Гуз.