• In English
 • Глава Уряду – менеджменту НАК «Нафтогаз України»: Третього попередження не буде
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 квітня 2019 року о 11:49

  Менеджмент будь-якої державної компанії, передусім НАК «Нафтогаз України» - це найняті управлінці, мета яких – ефективно управляти державним активом, а не гратися з населенням чи то ціною на газ, чи то іншими питаннями. Про це казав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
  Він нагадав, що сьогодні, 24 квітня, спливає термін, протягом якого НАК «Нафтогаз України» мав знайти рішення для зниження ціни на газ для населення - згідно з динамікою світових ринків.
  «У понеділок, 22 квітня, «Нафтогаз» мене почув. Вони зменшують з 1 травня ціну на тисячу кубів. Думаю, це буде не останнє зниження, адже ринки показують (відповідну динаміку)», - сказав Володимир Гройсман.
  Він також нагадав, що питання ціни  стало другим попередженням для менеджменту «Нафтогазу».
  «Перша епопея була з контрактом, друга – з цінами на газ, третьої не буде. Якщо менеджери НАК не зрозуміють, що вони найняті державою, аби ефективно управляти компанією, а не гратися з народом, наслідок буде один – зміна менеджменту «Нафтогазу»», - наголосив Володимир Гройсман.

  Глава Уряду – менеджменту НАК «Нафтогаз України»: Третього попередження не буде