• In English
 • Уряд України робитиме все, аби забезпечити стабільний розвиток країни, - Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 квітня 2019 року о 11:46

  Уряд України робитиме все можливе, аби забезпечити стабільний розвиток країни у міжвиборчий період і виконуватиме ті завдання, які визначені порядком денним роботи Кабінету Міністрів і які затребувані сьогодні у суспільстві. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

  «Для нас найважливіше завдання зробити так, аби ситуація під час виборчих перегонів була стабільною та прогнозованою, - сказав Володимир Гройсман. - Ми довели собі і всьому світу, що ми демократична країна. Цей сигнал свідчить про незмінність наших пріоритетів».

  Глава Уряду наголосив, що сьогодні державі потрібен рух, а для цього важливо мати гнучку систему ухвалення рішень, яка не буде гальмувати країну. Потрібно захищати реформи, які вже втілюються. Серед них – реформа децентралізації, зміни у судовій системі, подальші економічні перетворення.

  Як наголосив Глава Уряду, перед державою стоять нелегкі виклики, подолання яких має ґрунтуватися на основній ідеї – побудови сильної і розвинутої країни. «Україна для мене – не просто місце на карті, ми маємо служити своїй державі», - додав Володимир Гройсман.

  Уряд України робитиме все, аби забезпечити стабільний розвиток країни, - Володимир Гройсман