• In English
 • МІП: 29 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройде біля кордону з Білоруссю
  Міністерство інформаційної політики України, опубліковано 26 вересня 2018 року о 16:52

  29 вересня у Сарнах (Рівненська область) за підтримки Міністерства інформаційної політики України пройде фестиваль української музики «Твоя Країна fest». Початок – о 17:30 на Центральній площі.

  Жителі міста, розташованого неподалік від кордону з Білоруссю, зможуть послухати наживо пісні гуртів «Мандри», «Антитіла», GrozovSka Band, Іванки Червінської, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre.

  «Специфіка нашого фестивалю полягає в тому, що ми їдемо у невеличкі містечка, які розташовані поряд з кордоном. До цих людей відомі артисти дуже рідко приїжджають із концертами. Потрібно виправляти ситуацію», - говорить лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

  Концерт стане сьомим і завершальним у рамках цьогорічного фестивалю «Твоя Країна fest», попередні шість пройшли у Ізмаїлі, Генічеську, Маріуполі, Конотопі, Мукачевому та Новоселиці.

  «В цьому році фестиваль завершує свій тур в Сарнах. Позитивні відгуки відвідувачів запевнюють нас, що варто рухатися далі», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

  Нагадаємо, 22 вересня фестиваль української музики «Твоя Країна fest» пройшов у Новоселиці (Чернівецька область), біля кордону з Румунією та Молдовою, 15 вересня - у Мукачевому (Закарпатська область), біля кордону з Угорщиною, 8 вересня - у Конотопі (Сумська область), неподалік від кордону з Росією.

  24 серпня фестиваль відбувся у прифронтовому Маріуполі (Донецька область), 18 серпня - у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом, 11 серпня - у Ізмаїлі (Одеська область), на кордоні з Румунією.

  Основна мета «Твоя Країна fest» – донести сучасну українську музику у найвіддаленіші куточки України, які артисти нечасто включають у свої гастрольні графіки.