• In English
 • Мін’юст: Оплату гарантійних внесків за лоти вже можна здійснити он-лайн прямо на сайті
  Міністерство юстиції України, опубліковано 13 лютого 2018 року о 13:04

  Команда OpenMarket постійно працює над тим, щоб зробити користування системою он-лайн аукціону ще зручнішим та комфортнішим.

  Раніше потрібно було зареєструватись на сайті, внести інформацію про себе, подати заявку, клікнувши на сайті на той лот, що зацікавив, після цього роздрукувати платіжне доручення та піти в банк, щоб його оплатити.

  Нині, за словами Генерального директора ДП «СЕТАМ» Віктора Вишньова, стане можливим прийом гарантійних платежів он-лайн, отримавши квитанцію і одразу її сплативши.

  «Для цього ми впровадили такий інструмент як еквайринг, у вас є можливість перейти у платіжну систему, ввести номер банківської картки, суму платежу і після цього система автоматично допустить вас до торгів. Рішення про участь в аукціоні ви можете приймати і в неробочий час або у вихідний день та забезпечити участь у торгах не виходячи з дому», - зазначив Віктор Вишньов.

  Тобто система працює цілодобово 7 днів на тиждень.

  Віктор Вишньов закликав усіх бажаючих брати участь в аукціонах та наголосив, що OpenMarket - це відкриті і чесні торги!

  Довідково

  Еквайринг - це послуга технологічного, інформаційного обслуговування розрахунків за операціями, що здійснюються з використанням електронних платіжних засобів у платіжній системі.

  Відео за посиланням.