• In English
 • Мінветеранів вітає перших ветеранів-випускників з опануванням ІТ-професії
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 04 грудня 2020 року о 12:43

  Мінветеранів вітає перших 56 ветеранів-випускників з успішним завершенням навчання та стажуванням у віртуальному офісі «Veteranius». Перш за все, це проект, де дають в руки реальні інструменти. За 10 тижнів учасники змогли опанувати нову ІТ-професію, розробили власні проекти для портфоліо та покращили рівень англійської мови. Пройшовши всі етапи навчання та набравши необхідну кількість балів, 37 з них отримали іменні сертифікати. У подальшому ветерани продовжать свій кар’єрний шлях, отримавши рекомендації для роботи у компаніях-партнерах проекту, а зараз 8 з них вже стажуються в ІТ-компаніях.

  Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації Володимир Левчук привітав випускників і наголосив на тому, що Мінветеранів прагне перебудови теоретичного формату у більш практичний або «навчити тому, що вимагає майбутня професія», надаючи конкретні проекти та залучаючи промислові компанії, асоціації і федерації.

  «Ці 10 тижнів учасники проекту «Veteranius» вивчали різні напрямках ІТ, на практиці спробували себе PM, BA, Front end Dev, і навіть DevOps. Свої результати вони презентують наприкінці грудня. Але наша головна мета – це допомогти ветеранам-учасникам проекту в навчанні, отриманні навичок необхідних на ІТ-ринку та сприяти їх подальшому працевлаштуванню. Кожен з них мав змогу ознайомитись з рядом спеціалізацій, пов’язаних з ІТ»,- зазначив Володимир Левчук.

  Він також додав, що це лише початок і співпраця між Мінветеранів та "Veteranius" продовжуватиметься. Зокрема, ветерани-випускники будуть долучатися до створення та тестування ветеранських сервісів Міністерства.

  «Тому, хто вагається, раджу долучатися до Veteranius. Завдяки онлайн-формату цей проект може залучити більше ветеранів. Особисто я вирішив стати бізнес-аналітиком в ІТ. Спершу займався самоосвітою, але не вистачало практики і команди однодумців. Тоді й дізнався про проект Veteranius. У Віртуальному офісі працював над розробкою сайту Мінветеранів», - розповідає ветеран АТО Олександр Величко.

  Віртуальний офіс - це можливість долучитись до стажування в ІТ віддалено і на неповну зайнятість. Варто наголосити і на тому, що це є одним із перших проектів, який проводився повністю в онлайн-режимі та під час карантинних умов. Під час проекту учасники повністю занурюються/поглиблюються/залучаються у робочий процес за підтримки менторів - досвідчених розробників. Окрім цього, для них організовані постійні заняття з англійської та із психологами. Це все сприятиме подальшому професійному розвитку ветеранів у сфері ІТ та забезпечить отримання постійної роботи.

  Нагадуємо, що до 5 грудня триває набір до команди Спецпризначенці 12, створеної за підтримки Програми реінтеграції ветеранів IREX та Державного департаменту США. Завдяки їй 12 ветеранів та ветеранок відчують, що таке робота в умовах ІТ-компанії з реальними проектами та дедлайнами.

  Реєстрація на програму Спецпризначенці 12: https://bit.ly/2I2MYBT.

  Другий набір до віртуального офісу "Veteranius" стартуватиме в січні 2021 року.