• In English
 • Мінветеранів: Ветеранські книжки – це інформаційна зброя у війні із загарбником-пропагандистом
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 10 червня 2019 року о 13:13

  Книжки воїнів, ветеранів, в яких вони описали події на Донбасі, свою участь та своїх командирів, побратимів у забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Росії, будуть представлені у «Ветеранському наметі» в Дніпрі на ІІ Міжнародному фестивалі "Book Space-2019”.

  Концепція «Ветеранський намет» була запропонована самими письменниками-ветеранами, вона була успішно реалізована в Києві під час IX Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», який проходив з 22 по 26 травня. Після чого Міністерство у справах ветеранів  спільно із волонтерами, авторами книжок, вирішило продовжувати і тепер влаштовує аналогічну локацію в Дніпрі на тамтешньому книжковому фестивалі.

  «Книжки під час фестивалю зберігаються у наданих військовою частиною ящиках від боєприпасів. Так вирішили від початку, для зручності. Але є в цьому певний концептуальний зміст, адже ветеранські книги – це такий собі боєкомплект, який також має використовуватись проти ворога-пропагандиста «русского мира». Війна не лише на фронті, в країні триває інформаційна війна, і відверті розповіді учасників бойових дій, наших воїнів – це частинка історії, це та правда про ціну свободи та незалежності України, яку мають побачити та усвідомити цивільні», – розповів заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко.

  Під час «Книжкового Арсеналу» у «Ветеранському наметі» було представлено 85 книжок про війну, різних авторів, різних літературних форм та жанрів.

  Деталі участі – на сайті Мінветеранів