• In English
  • Фахівці землевпорядної служби Луганщини видали понад 53 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

    Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Луганській області видали більше 53 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Найбільше таких документів видано щодо земельних ділянок, які розташовані на території Сватівського, Білокуракинського та Марківського районів Луганської області.

    Переважну більшість витягів (38 тис.) видано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в онлайн-режимі, і 15,2 тис. – через центри надання адміністративних послуг.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.