• In English
 • Мінветеранів: Важливо зібрати команду фахівців, які будуть працювати з ветеранами
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 липня 2019 року о 18:24

  Важливо зібрати команду фахівців, які будуть працювати з ветеранами та надаватимуть їм послуги у ветеранських просторах. На цьому наголосила заступник Міністра у справах ветеранів Оксана Гаврилюк, оглядаючи приміщення майбутнього ветеранського простору у Рівному.

  «Такі проєкти починаються не з ремонту, а зі збору команди, яка зможе працювати з ветеранами. Ветеранський простір - це комунікаційний майданчик між державними та недержавними інституціями. Мета їх створення – аби допомогти нашим ветеранам бути соціально інтегрованими, отримати психологічну підтримку, освіту, роботу, аби ветеран міг забезпечити себе матеріально», - наголосила Оксана Гаврилюк.

  Вона зауважила, що всьому світі існують такі заклади, як ветеранські простори, ветеранські хаби, які є інструментом повернення ветерана до соціального життя після його участі у бойових діях. Такі заклади є в США, Хорватії, Грузії й вони вже починають з’являтись в Україні.

  «Ми оглянули приміщення, яке було виділено місцевою владою, під реалізацію такого проєкту, як ветеранський простір у Рівному. Ми сподіваємось, що такі простори мають запрацювати в найближчі роки в усіх обласних центрах України. Місцевій владі ми презентували концепт ветеранського простору, дали розуміння, що тут мають знаходитись тренінгові зони, дитяча кімната, зона для відпочинку, окреме приміщення для роботи з психологом», - розповіла заступник Міністра.

  Такі проєкти вже успішно існують в Житомирі, це «Дім ветерана», в Києві «Ветеран хаб». Нині запущено проєкт по створенню таких центрів і в інших містах, зокрема в Рівному.