• In English
 • Мінветеранів та Державний центр зайнятості підписали договір про співпрацю та взаємодію
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 17 липня 2020 року о 17:08

  Сьогодні 17 липня 2020 року підписано договір про співпрацю та взаємодію Міністерства у справах ветеранів та Державним центром зайнятості.

  Його мета – збільшення рівня працевлаштування  ветеранів війни.

  В рамках співпраці будуть започатковані спільні програми, що включатимуть освітні курси, тренінги та консультації.

  У підписанні взяли участь заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний та в. о.  директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

  «Після повернення з війни перед більшістю ветеранів постає питання  про пошук роботи. Підписання договору – це практичний крок до створення діючої і доступної системи соціальної та професійної адаптації ветеранів. Він об’єднає зусилля Мінветеранів та Державного центру зайнятості і сприятиме створенню умов для працевлаштування ветеранів війни», –   зазначив заступник Міністра.

  Ігор Безкаравайний переконаний, що повернувшись до мирного життя, ветерани, які потребують зміни професії або зміни своєї діяльності, мають отримати від  держави підтримку, яка їм необхідна.

  Крім того, це спрятиме конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці, дозволить започаткувати власну справу, повернутися на попереднє місце роботи або знайти новий напрямок професійної діяльності.

  У свою чергу заступник директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк повідомила, що сьогодні на обліку в службі зайнятості перебуває 9 700 учасників АТО/ООС.

  «Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку року силами служби зайнятості знайти роботу вдалося понад 3 000 демобілізованим бійцям, професійне навчання за направленням служби проходили 680 учасників АТО/ООС», – наголосила під час заходу в. о. директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.