• In English
 • Мінветеранів спільно з ветеранами самостійно визначатимуть суб’єктів надання послуг
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 21 грудня 2019 року о 16:44

  Кількість та якість послуг, які надають у медичних та реабілітаційних закладах ветеранам війни дуже відрізняються. Саме тому систему надання послуг потрібно кардинально переглянути. Таку думку висловила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда під час засідання Ради ветеранів при Міністерстві, яке відбулось у Сумах.

  "Ми змінюємо сам підхід до надання послуг. Ми створюємо власну систему реабілітаційних центрів для ветеранів війни та запускаємо три профільні центри. В одному з них, який функціонує на базі «Лісової поляни», буде створено тренінговий центр для тих, хто працює із ветеранами та їхніми близькими. Також центр родинної реабілітації в Клевані та центр в Циблях. Ці заклади мають свої напрямки роботи і розвивають їх. Крім того, ми хочемо зробити якісний аудит тих послуг, які надають в обласних госпіталях ветеранів", – розповіла Оксана Коляда.

  Кожен госпіталь ветеранів війни, у межах медичної реформи, повинен боротися за свого клієнта. На думку самих ветеранів, на даний час деякі госпіталі неспроможні надавати послуги з реабілітації: не мають устаткування, профільного персоналу та інших спроможностей.

  Тож, за словами очільниці Мінветеранів, відомство та ветерани будуть самі визначати суб‘єктів надання послуг. Це дасть змогу започаткувати здорову конкуренцію серед керівників госпіталів у боротьбі за клієнтів, а отже, активно працювати над рівнем надання послуг.

  Мінветеранів спільно з ветеранами самостійно визначатимуть суб’єктів надання послуг Мінветеранів спільно з ветеранами самостійно визначатимуть суб’єктів надання послуг