• In English
 • Мінветеранів цікавиться досвідом США у формуванні шанобливого ставлення суспільства до ветеранів
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 28 травня 2020 року о 17:24

  Сьогодні, 28 травня, відбулася зустріч Міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба з начальником відділу оборонного співробітництва Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні полковником Даніелем Міллером.

  Сторони висловили зацікавленість у співпраці двох країн щодо соціального захисту ветеранів війни та їхніх родин, надання медичних послуг та проведення психологічної реабілітації, роботи громадських організацій, а також вшанування пам’яті загиблих героїв під час військового конфлікту на сході України. 

  «Мінветеранів Сполучених Штатів має величезний досвід роботи з людьми, які пройшли війну, і досягло серйозних результатів. Один з таких показників – ставлення суспільства до ветеранів. Тому нам важливо, щоб обмін досвідом між нашими відомствами дав максимально можливий результат», – зазначив Сергій Бессараб.

  Серед питань, які виносилися на зустріч, було питання проведення лікування та реабілітації поранених українських військовослужбовців та ветеранів у військових медичних закладах США.

  «Наразі ми ведемо роботу на рівні Кабінету Міністрів, Міноборони та Мінветеранів України щодо механізму практичної реалізації даної ініціативи», – сказав Міністр.          Сергій Бессараб та Даніель Міллер також обговорили питання можливих напрямків співпраці Мінветеранів з Представництвом Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX у рамках проекту «Програма реінтеграції ветеранів», а також взаємодії з організацією «Українські Американські Ветерани», члени якої є  ветеранами збройних сил США та українцями за походженням.