• In English
 • Мінветеранів буде самостійно визначати суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 20 січня 2020 року о 19:42

  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України буде самостійно визначати всіх суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам та членам їхніх родин. Про це очільниця відомства Оксана Коляда заявила під час наради із представниками Житомирської облдержадміністрації, ветеранами, членами їхніх родин та ветеранськими громадськими організаціями.

  «Ми самі будемо визначати, які медичні заклади будуть надавати послуги, а ми будемо їх сплачувати. В державі на цей рік передбачена достатня сума на заходи з психологічної реабілітації, яку ми будемо сплачувати за дійсно якісну допомогу», – зазначила Оксана Коляда.

  Вона також звернулась до представників обласної влади з пропозицією повернути відділенню обласного медичного центру вертебрології і реабілітації назву «Відділення для учасників бойових дій», а відтак надати можливість направляти на лікування та реабілітацію туди ветеранів не лише з області, а й з усієї України.

  «Це нещодавно відремонтований центр, де є якісне обладнання та фахівці. За рівнем тих послуг, які там надаються, це один з кращих таких центрів в Україні. Ми готові направляти туди ветеранів з усієї країни та сплачувати за послуги, які їм там надаватимуться. У цьому відділенні ветерани зможуть отримати спектр послуг з лікування та відновлення опорно-рухового апарату та психологічну підтримку», – наголосила Міністр.

  Представники області, зокрема перший заступник голови Житомирської облдержадміністрації Володимир Федоренко запевнив, що це можливо зробити і пообіцяв взяти на контроль це питання.

  Під час засідання обговорили питання соціальних пільг, які передбачені у новому законопроекті про ветеранів. Оксана Коляда розповіла про новий підхід, зокрема в частині забезпечення житлом ветеранів. Також вона закликала ветеранські громадські об'єднання активно започатковувати та реалізовувати власні проекти і отримувати на них фінансову підтримку з бюджету.

  Мінветеранів буде самостійно визначати суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам Мінветеранів буде самостійно визначати суб'єктів-надавачів послуг з реабілітації ветеранам