• In English
 • Ключі від квартир родинам ВПО вручили очільниця Мінветеранів Оксана Коляда та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 20 січня 2020 року о 19:11

  Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда та міський голова Житомира Сергій Сухомлин вручили ключі від квартир родинам, які були вимушені виїхати з тимчасово окупованої території.

  Субвенція реалізується по всій Україні та спрямовується державою місцевим бюджетам з метою підтримки територій, що зазнали негативного впливу російської збройної агресії на сході України, зокрема, на купівлю квартир для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Головною умовою надання субвенції є співфінансування з місцевими бюджетами: 70% – державна субвенція і 30% – має бути виділено з місцевого бюджету.

  «Дякую Житомирській міській владі, яка долучилась до цієї програми і підтримала нашу ініціативу, зокрема, дуже оперативно придбали оселі, отримавши гроші у останні дні минулого року, і вже сьогодні люди вселяються до отриманих помешкань», – зазначила Міністр Оксана Коляда.

  Завдяки злагодженим діям Уряду наприкінці минулого року було ухвалено відповідне рішення та оперативно перераховано кошти на придбання житла у 12 містах та містечках України за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів, що передбачає придбання 60 квартир для тимчасового проживання ВПО. Одним з міст, які долучились до цієї програми, стало місто Житомир, де 6 таких квартир отримали багатодітні родини та сім‘ї, в яких лише один з батьків виховує дітей.

  «Ці квартири вважаються тимчасовим житлом. Але я наголошую, що родини можуть там жити стільки, скільки будуть цього потребувати, і відчувати себе, як у власних оселях», – зауважив Сергій Сухомлин.

  Ключі від квартир родинам ВПО вручили очільниця Мінветеранів Оксана Коляда та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин Ключі від квартир родинам ВПО вручили очільниця Мінветеранів Оксана Коляда та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин