• In English
 • Мінветеранів буде розвиватись за власною моделлю, але з урахуванням найкращого досвіду інших країн
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 28 лютого 2019 року о 09:10

  «Наше Міністерство буде розвиватись за власною моделлю, згідно з чинним законодавством. Але ми ретельно вивчаємо всі практики, зокрема ті, які дали гарні результати в Сполучених Штатах Америки. Зокрема, нас дуже цікавить досвід підтримки ветеранів на етапі їхньої психосоціальної адаптації. Ми сподіваємось, що долучаться американські експерти, радники, з якими ми зможемо спільно напрацювати програму щодо психосоціальної адаптації в нашій країні. Адже наші ветерани – це воїни, які мають відчувати підтримку та захист від держави на кожному етапі, зокрема - в цивільному житті», - заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз під час свого візиту до США.

  Вона розповіла, що планує отримати інформацію щодо підтримки бізнесу ветеранів, а також державних програм, які розробляє Міністерство у справах ветеранів США, аби мати можливість їх вивчити і найкраще імплементувати в Україні.

  Під час робочої поїздки в США, Ірина Фріз планує відвідати кілька госпіталів для ветеранів. Адже система таких госпіталів є однією з найкращих у комплексності надання послуг ветеранам.

  «Ми зараз активно займаємось вивченням цього питання, адже система госпіталів ветеранів війни в Україні перебуває в занепаді. Ми намагаємось сформувати пропозицію, згідно з якою будемо розробляти формат функціонування опорних госпіталів в Україні», - зазначила Ірина Фріз.