• In English
 • Міністерство у справах ветеранів налагоджуватиме тісну співпрацю з госпіталями ветеранів війни Клівленда штату Огайо
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 28 лютого 2019 року о 09:30

  Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз та Конгресмен Мерсі Каптур у Вашингтоні домовилися налагоджувати співпрацю з госпіталями ветеранів війни Клівленда штату Огайо.

  «Ми плануємо створити власну систему госпіталів для ветеранів. Тому нам вкрай важлива співпраця між фахівцями наших країн, для обміну досвідом та набуття знань з сучасних програм і практик. Нагально стоїть питання підготовки фахівців у сфері медичної, психологічної реабілітації. Гострим є питання превенції посттравматичного стресового розладу», - звернулася Ірина Фріз до пані Каптур.

  У свою чергу  Мерсі Каптур запевнила в готовності налагодження такої співпраці. Зокрема, наголосила на тому що в штаті Огайо працює багато лікарів українського походження, які готові долучатись до такої програми.

  В межах зустрічі, за ініціативи Мерсі Каптур, також відбулася телефонна розмова з відомим американським лікарем українського походження Юрієм Яськівим, який працює у військовому шпиталі Клівленда. Пан Яськів, який багато років працює з бойовою травмою, висловив бажання співпрацювати з українськими спеціалістами.

  Сторони також обговорили досить серйозне питання потенційного внесення правок до закону щодо оборонного бюджету США. Це стосується фінансової допомоги нашій країні в частині внесення до суб’єктів отримання допомоги Міністерства у справах ветеранів України.