• In English
 • Мінветеранів: 33 родини внутрішньо переміщених осіб зможуть незабаром отримати житло у тимчасове користування
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 12 грудня 2019 року о 12:19

  Житло для понад півтори сотні внутрішньо переміщених осіб (33 родини) придбають за рахунок співфінансування державного та місцевого бюджетів 70/30%. З державного бюджету на це передбачено майже 13 мільйонів гривень. Рішення про субвенцію ухвалене на черговому засіданні Уряду.

  Кошти будуть розподілені між 11 містами та містечками в різних областях України. Таким чином, понад три десятки родин, а це близько півтори сотні тимчасово переміщених осіб, зможуть отримати в тимчасове користування квартири, житлові помешкання.

  «Співфінансування бюджетів – це один з дієвих інструментів забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом. Напередодні таким чином ми змогли організувати процес придбання житла для 6 родин, які мешкають у Житомирі. Нині зголосилися вступити у співфінансування ще низка міст та містечок України задля вирішення найболючішого питання – забезпечення житлом», - розповіла Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

  Переважно оселі отримають ті родини, які мають у складі сім'ї дітей та людей з інвалідністю, вважаються малозабезпеченими та потребують соціального захисту.