• In English
 • Мінцифри: До України прибула нова партія комп’ютерної техніки від європейських партнерів
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 18 грудня 2023 року о 21:36

  Майже 5 000 одиниць техніки передадуть регіонам, які постраждали від збройної агресії, у межах проекту Laptops for Ukraine. Ідеться про Дніпропетровську, Херсонську та Донецьку області. Передача техніки допоможе швидко відновити зв’язок та забезпечити інтернетом українців на деокупованих територіях. Серед пристроїв — 4 000 Wi-Fi роутерів. Ще 650 девайсів, серед яких ноутбуки, телефони та планшети, передадуть у Харківську область.

  «Через повномасштабну війну понад 700 тисяч українських школярів перейшли з денної форми навчання на дистанційну. У таких умовах якісний зв’язок — це необхідність. Ми запустили проект Laptops for Ukraine для того, щоб люди в найбільш постраждалих регіонах України отримали необхідні технологічні ресурси. Вдячна Європейській комісії, Digital Europe та нашим європейським партнерам, які підтримують Україну», — пояснює заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

  Проект Laptops for Ukraine запущений Digital Europe за підтримки Мінцифри та Європейської комісії в грудні 2022 року. Його мета — допомогти Україні відновити мирне життя в регіонах, що постраждали від війни. Долучитися до проекту та передати техніку українцям може будь-хто з Європи. Наразі в межах кампанії отримано понад 7 000 одиниць техніки, які забезпечують школи, лікарні та важливі об’єкти інфраструктури зв’язком та технічним обладнанням.

  Ціль проекту Laptops for Ukraine — 50 000 одиниць техніки.