• In English
 • Мінсоцполітики оновлює державний стандарт послуги соціального супроводу осіб / сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 29 березня 2023 року о 10:29

  Міністерство соціальної політики оновлює державний стандарт послуги соціального супроводу осіб / сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою підвищення ефективності надання послуги в контексті розвитку потенціалу сімʼї для догляду та виховання дитини.

  Державний стандарт адаптовано до оновленого законодавства та змін, які відбулися в результаті реформ щодо розвитку соціальних послуг та децентралізації. Він поєднує вітчизняну практику та найкращий міжнародний досвід.

  У проекті державного стандарту, розробленому спільно з фахівцями проекту Уряду Канади SURGe «Супровід урядових реформ в Україні», визначено зміст послуги, її інструменти та групи отримувачів, яким вона допоможе відновити соціальні та батьківські навички та попередити інституалізацію дитини.

  Наразі Міністерство планує апробувати його в 10-ти регіонах, щоб за результатами практичного досвіду надавачів фіналізувати оновлення послуги для всієї країни.

  Пілотування проекту державного стандарту планується, зокрема в Дніпропетровській, Одеській, Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Київській областях та місті Києві.

  Довідково

  Мінсоцполітики та проект Уряду Канади SURGe запрошує надавачів соціальних послуг комунального та недержавного сектору до участі в апробації проекту державного стандарту послуги соціального супроводу осіб / сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

  Звертатися можна до відповідного регіонального департаменту соціального захисту населення або центру соціальних служб до 3 квітня 2023 року.

  Також можна заповнити гугл-форму за посиланням для інформування про зацікавленість взяти участь в апробації:https://forms.gle/j2gAADe9pcQpe7ss6 .